Sokolovská 90/30, 186 00, Praha 8
+420 607 980 303
info@penzion-alice.cz
Rezervovat
Těší nás Váš zájem o ubytování v Penzionu Alice. Rádi bychom Vás informovali, že v současné době nabízíme pouze ubytování s minimální délkou pobytu jeden týden. Děkujeme za pochopení.

Blízké okolí – kultura

Ticketpro – Vstupenky na kulturní akce

Hudební divadlo Karlín

Hudební divadlo Karlín u Penzionu Alice Praha

Program divadla Karlín

Hudební divadlo Karlín je nejvýznamnější české hudebně-zábavní divadlo. Spolu se Státní operou patří k největším divadlům v Praze. Od roku 2006, kdy byla dokončena rekonstrukce divadla, nabízí hostům pohodlná sedadla s výborným výhledem. ​Veškeré inscenace doprovází živý orchestr a obvykle účinkuje sbor a balet.

Dnes najdeme v repertoáru divadla muzikály, operety i činohry:

Lucie, větší než malé množství lásky, Aida, Vražda za oponou, Jesus Christ Superstar, Noc na Karlštejně, Včera tě zabiju, Polská krev, Mam’zelle Nitouche, Carmen, Čardášova princezna, Limonádový Joe, Netopýr, Jekyll & Hyde, West Side Story, Zpívání v dešti, Řek Zorba, Chicago, Země úsměvů, Zvonokosy a jiné.

Do divadla se z Penzionu Alice dostanete po dvou minutách chůze. Je v ideální vzdálenosti, představení neruší klid hostů.

 

Divadlo Archa u Penzionu Alice

Program divadla Archa

je divadlo pro náročné a kritické publikum. Má unikátní multifunkční prostory, které tvoří velký a malý sál. Oba sály s celkovou kapacitou až 1200 lidí je možné podle potřeb měnit, přestavovat a spojovat. Divadlo je vybaveno nejlepšími současnými technologiemi v oblasti zvuku, světla a videa.

Archa pracuje na principu produkčního domu, který poskytuje umělcům zázemí pro jejich tvorbu. Vznikají tak vlastní divadelní, taneční a hudební projekty a hostují zde také domácí i zahraniční soubory. Výjimečná dramaturgie přesahuje svými inovativními projekty i nadstandardním technickým zázemím umělecké žánry, a tak si Archa získala pověst významné progresivní scény nejen v Česku, ale i v zahraničí.

Do divadla se z Penzionu Alice dostanete po 5–10 minutách chůze.

O2 Arena

O2 Aréna Praha 9 blízko Penzionu Alice

Akce a vstupenky

O2 Arena, původně Sazka Arena, je moderní víceúčelová hala, která stojí v Libni, v Praze 9.

Pořádají se zde různá sportovní utkání, kulturní a zábavní akce, koncerty a veletrhy. Dokončena byla v roce 2004, kapacita haly je 18 000 míst.

Hala získala řadu ocenění: Stavba roku 2004, Cenu profesora Františka Faltuse, 1. místo v soutěži o nejlepší realizovanou stavbu s ocelovou střešní konstrukcí v České a Slovenské republice 2000–2003 v kategorii občanských a sportovních staveb, Cenu Inženýrské komory 2004, Cenu Evropské asociace ocelových konstrukcí 2005 a Cenu Inženýrské akademie České republiky 2005.

Cesta do O2 Areny trvá z Penzionu Alice 10 minut autem nebo 15 minut metrem trasou B. Po výstupu ve stanici Českomoravská je to k ní asi 200 metrů.

3_1

Odkaz na rezervační formulář

parking

Parkovat je možné na hlídaném parkovišti Florenc, 300 metrů od Penzionu Alice. Cena činí 700 Kč / den.

kids

Děti u nás bydlí zdarma pokud se pro ně nevyžaduje lůžko. Pro Vaše malé ratolesti rádi poskytneme zdarma dětskou postýlku. Pro ostatní ceny se prosím informujte.

taxi

Nabízíme transfer z/na letiště a nádraží pro libovolný počet osob. Chcete-li využít této služby, uveďte prosím vzkaz do poznámek. Cena pro 1-4 osoby z letiště činí 630 Kč, pro 5-8 osob 1030 Kč.

pobyt pres den