Sokolovská 90/30, 186 00, Praha 8
+420 607 980 303
info@penzion-alice.cz
Rezervovat
Těší nás Váš zájem o ubytování v Penzionu Alice. Rádi bychom Vás informovali, že v současné době nabízíme pouze ubytování s minimální délkou pobytu jeden týden. Děkujeme za pochopení.

Ubytování pro firmy

Penzion Alice nabízí výhodné ubytování pro firmy v centru Prahy, u stanice metra Florenc v Karlíně. Firemní ubytování poskytujeme celé řadě společností. Na přání zajistíme jak dlouhodobé ubytování zaměstnanců, tak i krátkodobé pobyty za účelem služebních cest pro obchodní zástupce.

Nejsou-li kapacity Penzionu naplněny, udělujeme firmám speciální zvýhodnění v podobě apartmá za cenu pokoje. Tato jedno-, dvou- i vícelůžková apartmá jsou prostornější a disponují vlastním sociálním zařízením, satelitní LCD televizí, vybavenou kuchyní a bezdrátovým připojením na internet. Všechna jsou vkusně a kvalitně zařízena.

K ubytování je možné doobjednat snídani ve formě švédských stolů. Parkovat mohou Vaši zaměstnanci buď zdarma na ulici Sokolovská, nebo v kryté garáži za poplatek 300 Kč za den.

Penzion Alice je pavlačový dům s terasou, která je v létě vhodná pro večerní posezení Vašich zaměstnanců. Personál Penzionu je k dispozici 24 hodin denně a prostory jsou hlídány kamerovým systémem.

 

Ceny ubytování pro firmy

Firmám nabízíme možnost uhradit ubytování fakturou. Pro informace o cenách nás prosím kontaktujte, rádi se s Vámi domluvíme na podmínkách firemního ubytování individuálně tak, abyste byli spokojeni.

Těšíme se na případnou spolupráci.
S přátelským pozdravem
Mgr. Magdalena Nušlová a Martin Váňa
Management Penzionu Alice

3_1

Odkaz na rezervační formulář

parking

Parkovat je možné na hlídaném parkovišti Florenc, 300 metrů od Penzionu Alice. Cena činí 700 Kč / den.

kids

Děti u nás bydlí zdarma pokud se pro ně nevyžaduje lůžko. Pro Vaše malé ratolesti rádi poskytneme zdarma dětskou postýlku. Pro ostatní ceny se prosím informujte.

taxi

Nabízíme transfer z/na letiště a nádraží pro libovolný počet osob. Chcete-li využít této služby, uveďte prosím vzkaz do poznámek. Cena pro 1-4 osoby z letiště činí 630 Kč, pro 5-8 osob 1030 Kč.

pobyt pres den