Sokolovská 90/30, 186 00, Praha 8
+420 607 980 303
info@penzion-alice.cz
Rezervovat
Těší nás Váš zájem o ubytování v Penzionu Alice. Rádi bychom Vás informovali, že v současné době nabízíme pouze ubytování s minimální délkou pobytu jeden týden. Děkujeme za pochopení.

Jak nás najít

Penzion Alice je situován v Praze 8 – Karlíně na Sokolovské ulici.

Je snadno přístupný metrem (žlutá trasa B, červená trasa C), autobusem i tramvají: zastávka Florenc.
Po příjezdu na Florenc pokračujete 100 metrů podél tramvajových kolejí po hlavní Sokolovské ulici.

Penzion Alice se bude nacházet na Vaší pravé straně.

Z LETIŠTĚ VÁCLAVA HAVLA PRAHA

Veřejná doprava:

1) Z Terminálu 1 nebo Terminálu 2 můžete jet autobusem č. 100 do zastávky Zličín. Zde přestoupíte na metro B (žlutá trasa) do stanice Florenc. Vystoupíte ze stanice ve směru Sokolovská ulice (tabule uvidíte v hale metra) a pokračujete hlavní ulicí podél tramvajové trati. Cesta trvá asi 45 minut a stojí 32 Kč.

2) Alternativní možnost: Z Terminálu 1 nebo Terminálu 2 pojedete autobusem označeným AE – Airport Express na náměstí Republiky (zastávka Náměstí Republiky). Odsud je možné jít do Penzionu Alice pěšky, 10 minut podél tramvajových kolejí, či jet jednu stanici metrem do stanice Florenc (žlutá linka B). Celková cesta trvá asi 40 minut a stojí 84 Kč s cestou metrem, nebo 60 Kč zvolíte-li pouze Airport Express.

Autobus AE jezdí z letiště denně, každých 30 minut mezi 5:30 a 22:30.

http://www.dpp.cz/linka-ae-airport-express/

Taxi:

Na vyžádání pro Vás můžeme objednat vyzvednutí na letišti (mikrobus). Cena pro 1–4 osoby je 580 Kč, pro 5–8 osob 980 Kč. Rozhodnete-li se využít služeb letištního taxi, ujistěte se, prosíme, že jedete licencovaným vozem  a že dostanete doklad o zaplacení (obě licencované firmy AAA Radiotaxi nebo 111 Radiovozy taxi mají žluté vozy a cenu 28 Kč/km).

Letiště Václava Havla Praha

Z VLAKOVÉ ZASTÁVKY HLAVNÍ NÁDRAŽÍ

Pojedete jednu stanici metrem C (červená trasa) do stanice Florenc (směr konečná stanice HÁJE).

Hlavní nádraží Praha

Z VLAKOVÉ ZASTÁVKY NÁDRAŽÍ HOLEŠOVICE

Pojedete dvě stanice metrem C (červená linka) do stanice Florenc (směr konečná stanice HÁJE).

Vlakové nádraží Holešovice

Z AUTOBUSOVÉHO TERMINÁLU FLORENC

Z autobusového nádraží Florenc projdete podchodem ve směru označeném jako Sokolovská. Po opuštění podchodu se vydáte kolem supermarketu Billa ulicí s tramvajovými kolejemi (Sokolovská). Penzion Alice bude po Vaší pravé straně. Cesta trvá asi 5 minut.

Autobusové nádraží Florenc

PŘÍJEZD AUTEM

Sledujte dopravní značky směr Centrum až k hotelu Hilton. Projedete parkovištěm hotelu, odbočíte vpravo a ihned zahnete doleva k viaduktu. Za viaduktem odbočíte doprava. Na další křižovatce opět odbočíte doprava (pozor na tramvaje). Ocitnete se přímo před budovou Penzionu Alice, který se objeví po Vaší levé ruce.
Parkování na ulici je limitované. Na modrých zónách v okolí Penzionu je možné parkovat volně pouze mezi 22.00 a 8.00, a dále po dobu víkendů. Bílé zóny jsou parkovatelné na 2h a zpoplatněné 40 Kč/h. Hosté mohou rezervovat naše parkovací stání za příplatek 400 Kč / den, v případě vyčerpání kapacit pak parkovat na parkovištích Florenc za stejnou částku.

MĚSTSKOU A MEZIMĚSTSKOU HROMADNOU DOPRAVOU

Jízdní řády Idos

MAPA OKOLÍ

3_1

Odkaz na rezervační formulář

parking

Parkovat je možné na hlídaném parkovišti Florenc, 300 metrů od Penzionu Alice. Cena činí 700 Kč / den.

kids

Děti u nás bydlí zdarma pokud se pro ně nevyžaduje lůžko. Pro Vaše malé ratolesti rádi poskytneme zdarma dětskou postýlku. Pro ostatní ceny se prosím informujte.

taxi

Nabízíme transfer z/na letiště a nádraží pro libovolný počet osob. Chcete-li využít této služby, uveďte prosím vzkaz do poznámek. Cena pro 1-4 osoby z letiště činí 630 Kč, pro 5-8 osob 1030 Kč.

pobyt pres den