Sokolovská 90/30, 186 00, Praha 8
+420 607 980 303
info@penzion-alice.cz
Rezervovat
Těší nás Váš zájem o ubytování v Penzionu Alice. Rádi bychom Vás informovali, že v současné době nabízíme pouze ubytování s minimální délkou pobytu jeden týden. Děkujeme za pochopení.

Ubytování pro školy

Penzion Alice nabízí možnost ubytování za účelem školních výletů v Praze. V této oblasti máme bohatou zkušenost a pozitivní ohlasy: několikrát do roka poskytujeme ubytování skupinám švédských a rakouských studentů s jejich učiteli, kteří se k nám rádi vracejí. Penzion Alice je klasicistní pavlačový dům s terasou, která je v létě vhodná pro večerní posezení či jako místo setkání pro studenty a pedagogy před odchodem do města. Personál Penzionu je k dispozici 24 hodin denně a prostory jsou hlídány kamerovým systémem. Na noc se budova zamyká, po dohodě je možné studentům pro vyšší bezpečnost odebrat klíč od hlavního vchodu.

Kapacita Penzionu umožňuje ubytovat až 100 osob ve vícelůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Pro pedagogy máme k dispozici jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje poskytující větší soukromí. Všechny ubytovací kapacity disponují televizí a připojením k internetu, většina z nich má vybavenou kuchyni.

Je možné objednat pobyt buď bez stravování, nebo se snídaní ve formě švédských stolů, anebo s polopenzí. V recepci nabízíme drobný snack, nealkoholické nápoje a kávu. S vyhledáním kulturních a sportovních akcí, dopravních spojů či s rezervací vstupenek Vám ochotně pomůže náš personál.

 

Ceny ubytování pro školy

Chápeme, že finanční možnosti studentů a rodičů jsou omezené, proto se snažíme nastavit ceny níže než podle běžného ceníku.

Pro skupinu 20–30 osob proto činí cena v hlavní sezoně (od dubna do října) 500 Kč na osobu bez snídaně. Pro více než 30 osob je cena snížena na 450 Kč bez snídaně.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, kontaktujte nás. Těšíme se na případnou spolupráci.

S přátelským pozdravem,

Management Penzionu Alice

3_1

Odkaz na rezervační formulář

parking

Parkovat je možné na hlídaném parkovišti Florenc, 300 metrů od Penzionu Alice. Cena činí 700 Kč / den.

kids

Děti u nás bydlí zdarma pokud se pro ně nevyžaduje lůžko. Pro Vaše malé ratolesti rádi poskytneme zdarma dětskou postýlku. Pro ostatní ceny se prosím informujte.

taxi

Nabízíme transfer z/na letiště a nádraží pro libovolný počet osob. Chcete-li využít této služby, uveďte prosím vzkaz do poznámek. Cena pro 1-4 osoby z letiště činí 630 Kč, pro 5-8 osob 1030 Kč.

pobyt pres den